Cruise Control | Toyota Aygo | 1.0 zonder bediening | vanaf 2014 | John Gold

John Gold Cruise Control - Toyota Aygo 1.0 vanaf 2014 - met bediening
John Gold Cruise Control - Toyota Aygo 1.0 vanaf 2014 - met bediening

John Gold inbouw cruise control voor de Toyota Aygo (1.0) vanaf 2014 met voorbereidde OE bediening. Bestaande uit: GC90c elektronische module, T-harness. 2 jaar garantie. Montage mogelijk!

499,25
379,00
per complete set | zonder bediening
Verzendkosten: € 3,95
Op voorraad Binnen 1 tot 3 werkdagen geleverd!
  • Officieel dealer van verschillende topmerken!
  • Op werkdagen voor 16:00 besteld, dezelfde dag verzonden
  • Klantbeoordeling 8,9
Vraag over dit product?

Stel jouw vraag aan onze specialisten.

Omschrijving

Cruise Control | Toyota Aygo 1.0 vanaf 2014 | met voorbereide bediening

Autovoordeelwinkel.nl levert voordelig een complete John Gold cruise control voor de Toyota Aygo (1.0) vanaf bouwjaar 2014 met de originele PSA bedieningshendel al gemonteerd. Deze complete set bestaat uit een John Gold GC90c Can-Bus elektronische cruisecontrol, T-harness en auto specifieke montageset voor snellere montage en optimale afstelling op uw Toyota Aygo 1.0.
 

John Gold Cruise Control voor optimaal comfort in uw Toyota Aygo met originele bediening

Rijden met een cruise control biedt u optimaal comfort. Met een druk op de knop stelt u de snelheid in en kunt u uw voet van het gaspedaal afhalen. Hierdoor kunt u ontspannen rijden en uw aandacht volledig bij het verkeer houden. Bijkomend voordeel is dat rijden met een constante snelheid brandstof bespaart. Tevens kunt u onnodige snelheidsbekeuringen voorkomen.
 

John Gold cruise control met originele bediening

De cruise control set voor de Toyota Aygo (1.0) vanaf bouwjaar 2014 wordt geleverd zonder bedieningshendel. De bedieningshendel zit namelijk al rechts op de stuurkap gemonteerd. Standaard fungeert deze bedieningshendel als limiter, met de complete John Gold cruise control set kunt u echter ook de cruise control op deze bediening aansluiten.
 

Laat uw Cruise Control deskundig monteren in uw Toyota Aygo 1.0

Alhoewel de cruise control set geleverd wordt met duidelijke montage handleiding kunt u de cruise control ook door Autovoordeelwinkel.nl laten monteren. Als partner van John Gold beschikken wij over alle technische kennis en hebben wij allle faciliteiten in huis om een cruise control vakkundig in uw Toyota Aygo 1.0 vanaf 2014 met voorbereide bediening te monteren. Ook zijn wij United Installers inbouwspecialist. Als United Installers lid bieden wij levenslange garantie op onze inbouwwerkzaamheden.

Wij bieden montage aan voor een aantrekkelijk vast tarief, hierdoor weet u van te voren waar u aan toe bent en komt u niet voor onaangename verrassingen te staan. U kunt op de montage wachten. Wij beschikken op onze locatie over een speciale wachtruimte met koffie, thee, WiFi en TV. Ook kunt u gratis gebruik maken van (elektrische) fietsen om hier in de omgeving te verkennen.
 

Afspraak plannen? Neem contact op met de klantenserivce

Onze klantenservice zit voor u klaar om eventuele vragen te beantwoorden. Wilt u een afspraak voor montage inplannen? Dit kunt u doen door de cruise control online te bestellen en een voorkeursdatum op te geven. Wilt u liever telefonisch een afspraak plannen? Dan kunt u ook onze klantenservice bellen.

Wij zijn te bereiken op telefoonnummer 079-5931658.

Cruise control voor uw Toyota Aygo 1.0 vanaf 2014 met voorbereide bediening kopen of laten monteren? Autovoordeelwinkel.nl

Beoordelingen

Bekijk hieronder alle reviews van onze klanten

5,0
op basis van 3 Beoordelingen
3
0
0
0
0

Lammers 18-04-2025 16:51

Zelf de cruisecontrol zonder hendel gemonteerd.
Alle stekkers waren zo gevonden maar van die grote stekker heb ik even moeten zoeken welke het moest zijn, omdat daar in de beschrijving alleen maar tekst stond en geen fototje erbij...maar is gelukt en werk goed.
En het belangrijkste dat het toch een stukje fijner rijdt.

Ik kan wel een beetje sleutelen maar dit is goed zelf te doen met de beschrijving die er bij zit


Rob Wessels 07-01-2025 20:31

De Cruise control ingebouwd in een Toyota Aygo bj 2014 waar een speedlimiter al aanwezig was.
De CC werk goed.
De handleiding was erg beknopt.
Maar met hulp op afstand van Berry van de bovenkamp. Is het gelukt.
Een Witte stekker, die aan de kabelboom zit hoef en kun je niet gebruiken. Dat is ook de bedoeling.
Zou handig zijn als dat ook in de handleiding zou staan. Verder staat er bij het inbouwen van de groene led, gaatjr boren 7 mm. Echter 7 mm is te groot. Heb wat isolatietape om de led heen gedaan zodat hij mooi past.
Tevreden met de Cruise control.
Als de handleiding aangepast word is het een perfect.
Zijn er blij mee.


Berry van de bovenkamp 24-12-2023 18:02

Product doet wat het moet doen. En de zelfmontage was goed te doen aan de hand van een duidelijk stappenplan.
Zou u het weer kopen ? Zeker, sterker nog, dat heb ik al gedaan. Wij hebben namelijk twee dezelfde auto’s

Neem contact op

Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.

Review toevoegen

Wat vind je van het artikel?

5,0